0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Форми і аксесуари для випічки Kaiser Backform

Kaiser Backform

Німеччина

Німецький бренд Kaiser Backform заслужив світове визнання завдяки виробництву перших роз’ємних форм для випічки. На ринку металевого посуду компанія відома з 1919 року.

Серед головних інновацій бренду: винахід форм з унікальним антипригарним покриттям, виробництво форм з ідеально гладким дном, відкидним бортом і спеціальною конструкцією замка. Основою для продукції Kaiser Backform служить тонка листова сталь, завдяки чому форми рівномірно нагріваються, добре проводять і тривалий час зберігають тепло.

У 2002 Kaiser Backform представив унікальну в той час нову квадратну форму зі знімним бортом. У 2009 році світ побачив преміальну серію форм для випічки La Forme Plus, яка й понині є гордістю компанії. Ці форми виготовлені з надміцної хромованої сталі та покриваються інноваційним антипригарним покриттям KAIRAMIC® безпосередньо на заводі компанії. Вироби Kaiser Backform стійкі до механічних впливів і не бояться лез ножа. Свіжоспечені страви можна легко розрізати, ділити на порції, не виймаючи з форми. Унікальна конструкція замку дає змогу зняти бортик, не пошкодивши випічку.

В асортименті бренду представлена ​​повноцінна лінійка аксесуарів для випікання, у тому числі й набори для дітей, що дають змогу брати участь у процесі приготування навіть маленьким кулінарам.

Показати повністю
loader
Усі товари Kaiser Backform
14 товарів
Kaiser Backform
825 грн
Немає в наявності