В період з 23:00 7.10.2019 до 12:00 8.10.2019 оформлення замовлень через сайт недоступно
0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 08:30 до 21:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00
Рус
Укр

Про мережу

ProMenu – всеукраїнська мережа магазинів посуду з 14-річною історією. Ми знаємо, чим користуються кращі шефи, створюючи свої кулінарні шедеври.

У ProMenu добре розуміють, що значить бути експертом в приготуванні і як з допомогою якісного посуду, правильних кухонних аксесуарів прищепити любов і інтерес до магічного процесу створення страв. Для цього у нас є все: кращий асортимент, який сам по собі вже навіює бажання навчитися готувати, емоційно позитивна атмосфера, що панує в кожному магазині, 14-річний досвід і експертність на ринку.

Історія мережі

Почалася наша історія у 2003 році. Саме тоді, 1 вересня, в Києві відкрився перший магазин «Сервіро». 2003 рік – початок смачного життя, відправна точка у формуванні цілої роздрібної мережі. 14 років тому, вибравши для себе шлях не просто продавати брендовий посуд і аксесуари, а в першу чергу надихати на покупку, ми й дотепер неухильно дотримуємося цього вектора. 

Перший шеф-магазин кухонних емоцій ProMenu був відкритий в Одесі в червні 2012 року. Через чотири місяці, в жовтні 2012 року, з'явився перший ProMenu в Києві в торговому центрі «Діамант». У грудні 2012 цього ж року було відкрито другий київський шеф-магазин ProMenu в торговому центрі «DreamTown 2». У січні 2013 мережу шеф-магазинів ProMenu поповнилася ще одним магазином, розташованому в ТРЦ «Ocean Plaza». У 2014 році з'явився інтернет-магазин promenu.ua.

На сьогодні мережа ProMenu налічує 15   роздрібних магазинів, розташованих в Одесі, Києві, Дніпрі та Львові. У 2016 році стартував ще один наш проєкт – відкрилася кулінарна школа ProMenu. Тут наші консультанти пізнають асортимент ProMenu «в дії», тестують його під чуйним керівництвом професійних шеф-кухарів, щоб потім ділитися набутим досвідом зі своїми покупцями.

Наш асортимент 

ProMenu є єдиною в Україні мережею магазинів з настільки великим асортиментом спеціалізованої креативної столового та кухонного посуду, всіляких кухонних аксесуарів, елементів декору і предметів сервування.

Стикаючись з асортиментом ProMenu, розумієш, що по-справжньому смачним блюдо стає не тільки завдяки інгредієнтам, що входять до нього. Без якісного посуду і кухонних аксесуарів для його приготування, без знань тонкощів подачі блюдо назавжди залишиться лише правильно підібраним «міксом інгредієнтів». Ми знаємо про приготування і культурі сервування все і з задоволенням крізь призму кращого європейського посуду ділимося знаннями з нашими покупцями.

ProMenu – набагато більше, ніж просто магазини посуду, це справжнє бурливе кулінарне вогнище, місце, де не просто продають і купують. У магазинах ProMenu емоційно заряджаються, культурно збагачуються та енергетично підживлюються духом приготування, заражаються магією естетичного сервування. Ми не просто продаємо брендовий посуд, ми вчимо самовиражатися через кулінарні експерименти та отримувати задоволення від повсякденного перебування на кухні.