0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 08:30 до 21:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00
Рус
Укр

Правила обслуговування

Правила користування сайтом promenu.ua

Шановні покупці, заходячи на сайт promenu.ua, ви погоджуєтеся з наступними умовами. Прочитайте їх уважно і до кінця. Якщо ви не згодні з нижченаведеними правилами, не використовуйте цей сайт.

 1. Загальні положення Користувацької Угоди.
 2. 1. Використання матеріалів і сервісів інтернет-магазину promenu.ua регулюється нормами чинного законодавства України.
 3. 2. Ця Угода встановлює правила використання та здійснення покупки на сайті promenu.ua.
 4. 3. При оформленні замовлення користувач автоматично приймає і зобов'язується дотримуватися всіх умов цієї Угоди.
 5. 4. Здійснити покупку на сайті promenu.ua може будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти та оплатити товар.
 6. 5. Умови Угоди можуть оновлюватися і корегуватися, всі зміни автоматично будуть демонструватися на сайті promenu.ua.

 

 1. Використання даних

Інформація, представлена на сайті, є власністю promenu.ua. Кожна товарна картка містить одне або кілька зображень відповідного товару і текстову інформацію про нього: опис, технічні характеристики, розміри та вартість. Забороняється змінювати матеріали, представлені на сайті promenu.ua, а також поширювати або демонструвати їх для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах заборонено.

 

 1. Оформлення замовлення
 2. 1. Для оформлення замовлення на сайті promenu.ua & nbsp; достатньо заповнити коротку реєстраційну форму, вказавши своє ім'я та контактний номер телефону. Далі протягом 5-10 хвилин з вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення. Тільки після підтвердження в телефонному режимі наміри придбати обраний на сайті promenu.ua товар, замовлення буде оформлений!
 3. 2. Оформляючи замовлення на сайті promenu.ua, ви автоматично погоджуєтеся з тим, що надані вами дані при заповненні реєстраційної форми (ПІБ, телефон, e-mail) будуть використовуватися для комунікативних цілей інтернет-магазину promenu.ua. А саме: для формування власної клієнтської бази, інформування про стан вашого замовлення, новини та акційних пропозицій електронною поштою і sms. Якщо ви не хочете отримувати sms-повідомлення та електронні листи, зателефонуйте нам і повідомте про це нашому менеджеру. Ви також можете відмовитися від розсилки, надіславши відповідний лист на електронну скриньку [email protected]. При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашу електронну адресу/телефон з розсилки.

 

 1. Оплата товару
 2. 1. Ціна товару в інтернет-магазині promenu.ua вказується за одиницю (1 шт., 1 набір, 1 пакування…). Ціни на сайті вказано без вартості доставлення.
 3. 2. Оплата може бути здійснена безготівковим переказом коштів (після отримання рахунку-фактури на ваш e-mail), готівкою при отриманні товару (самовивіз або кур’єрське доставлення), а також з допомогою інтернет-еквайрінгу.
 4. 3. Ціна товару на сайті promenu.ua може бути змінена в односторонньому порядку в силу різних причин (коливання курсу валют, зміна закупівельної вартості тощо)
 5. 4. Інтернет-магазин має право надавати покупцеві бонуси та знижки на товар згідно з програмою лояльності постійного клієнта promenu.ua.
 6. 5. Детальні умови замовлення товару, способи оплати вказані в розділі «Оплата й доставка».

 

 1. Повернення і обмін товару

5.1. Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» інтернет-магазин promenu.ua надає право обміняти або повернути куплений товар протягом 14 днів з моменту покупки. Повернення в цьому випадку можливий тільки якщо:

 • товар не був у експлуатації;
 • повністю збережене оригінальне пакування, не порушений її зовнішній вигляд і цілісність.Правильне акуратне відкриття картонного пакування не вважається її порушенням!
 • товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки (в справному технічному стані, без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
 • при наявності товарного/фіскального чека, отриманого при купівлі товару.

      5.2. Детальні умови повернення та обміну товару, придбаного на сайті promenu.ua, читайте в розділі«Гарантія й повернення».

 

 1. Конфіденційність і захист персональних даних
 2. 1.При реєстрації на сайті promenu.ua ви надаєте таку інформацію про себе: прізвище та ім'я, адресу доставлення товару і контактний телефон.
 3. 2. Інтернет-магазин promenu.ua зобов'язується не розголошувати отриману від покупця інформацію стороннім особам і організаціям. Не вважається порушенням надання отриманої інформації третім особам, що діють на підставі договірних відносин з promenu.ua. В цьому випадку «третіми особами» вважаються кур'єрські служби, які здійснюють адресну доставку товару покупцеві.
 4. 3. Інтернет-магазин promenu.ua використовує різні технології для збору і зберігання інформації, діючи при цьому в рамках законодавства України(докладніше про захист і обробку персональних даних)
 5. 4. Promenu.ua вправі використовувати технологію cookies, які не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

 

 1. Зворотний зв'язок і коментарі

Лишаючи коментар на сайті promenu.ua, стежте за тим, щоб ваше «послання» не було шкідливим, наклепницьким, загрозливим, щоб не ображала честі та гідності кого б то не було, а також будь-яким чином не порушувало чинне законодавство України. Пам'ятайте, що за зміст своїх повідомлень несете відповідальність лише ви. Будь-який ваш коментар promenu.ua може видалити без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Інтернет-магазин promenu.ua не несе відповідальності за зміст повідомлень та коментарів, залишених користувачами сайту.