0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Склянки і келихи Libbey

Libbey

США

Американська компанія Libbey спеціалізується на виробництві високоміцного посуду зі скла для барів та ресторанів. Щодня з конвеєра компанії випускається 4 мільйони виробів для поставок в 100 країн світу. Серед професіоналів вироби Libbey використовують такі бренди як «Coca-Cola», мережеві готелі «Hyatt», «Hilton», «Sheraton» і «Marriott».

Історія компанії Libbey

У 1818 році Демінг Джарвс заснував The New England Glass Company в Східному Кембриджі, штат Массачусетс. через 60 років компанію викупив Вільям Ліббі, продовживши випуск продукції зі скла.

У 1888 році Едвард Драммонд Ліббі, син Вільяма, перемістив виробництво в Толедо, штат Огайо. Багаті запаси природного газу й піску в північно-західному регіоні Огайо, а також зручна транспортна розв’язка сприяли стрімкому розвитку компанії. У 1892 році назву бренду змінили на The Libbey Glass Company.

Протягом усієї історії компанія Libbey була однією з передових. Наприклад, в 1904 році перші електричні лампочки були випущені саме на фабриці Libbey. У 1907 році компанія розробила перші машини для масового випуску виробів зі скла. А в 1995 році з’явилися перші комп’ютери, які контролюють машинне виробництво келихів.

Американський бренд поступово розширював асортимент. У 1997 році він був доповнений столовим посудом World Tableware, а у 2002 році в партнерстві з Royal Leerdam була розроблена лінійка скляного посуду класу lux. У 2005 році Libbey купує компанію Crisal для виробництва посуду в Португалії. У 2008 році Libbey відкриває виставковий зал у Нью-Йорку на Медісон Авеню.

Келихи Libbey в Україні

ProMenu | Сервіро — власна роздрібна мережа магазинів офіційного дистриб’ютора бренду Libbey в Україні. Тут представлений асортимент високоміцних келихів і склянок у вінтажному стилі:

  • стакан для води;
  • стакан для віскі;
  • келих для вина.

Інтернет-магазин ProMenu надає можливість купити келихи Libbey, не витрачаючи часу на поїздку в магазин. У зручному каталозі ви знайдете докладну інформацію про кожен товар.

Охочих побачити брендову продукцію Libbey на власні очі чекаємо в одному з магазинів мережі ProMenu | Сервіро. В Україні для вас відкриті роздрібні магазини в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та Харкові.

Показати повністю
loader
Усі товари Libbey
0 товарів
Немає товарів, що належать до даної категорії