0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Посуд Paderno

Paderno

Італія

Paderno — справжній італієць, темпераментний і витончений. З 1925 року компанія виробляє професійний посуд для сфери гостинності та домашнього використання. Бренд здійснює продажі через дистриб'юторів більш ніж в 120 країнах світу.

Італійці приділяють увагу кожній стадії процесу виготовлення кухонного приладдя, починаючи від розробки дизайну і закінчуючи технологією виробництва. Вироби Paderno відрізняються міцністю, надійністю і кращою функціональністю. Саме серйозний професійний підхід забезпечив бренду світове визнання. Продукцію оцінили міжнародними сертифікатами якості ISO.

Сьогодні в каталозі виробника можна знайти термометри, молотки для відбивання м'яса, сковорідки, ножі, пристосування для фігурної нарізки овочів і фруктів, тарілки, форми і все, що тільки може знадобитися вам на кухні.

Відчуйте себе шеф-кухарем вишуканого ресторану з посудом Paderno. Приготування улюблених страв стане набагато зручніше, швидше і приємніше, коли посуд професійний і створений знавцями своєї справи. Варка, нарізка, оброблення, випічка і сервірування — все це не складе клопоту завдяки Paderno.

Показати повністю