0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Аксесуари для дому Bosign

Bosign

Швеція

З 1995 року Bosign поставляє продумані дизайнерські рішення для інтер'єрів по всьому світу. Компанія об'єднує сучасні скандинавські деталі і довговічну функціональність з несподіваними рішеннями, щоб запропонувати вам стильні продукти, які зроблять повсякденні заняття приємними. Розробка продуктів в Bosign заснована на пристрасті до дизайну і постійному прагненні вирішувати проблеми сучасного життя з допомогою свіжих, далекоглядних рішень. Всі продукти Bosign розробляються в дизайн-студіях в Стокгольмі, Швеція, але продаються по всьому світу.

Велику увагау в розробці своєї продукції Bosign приділяють єкологічному аспекту. Форма, функція і навколишнє середовище повинні перебувати в гармонії один з одним. 

«Продукт Bosign естетично чудовий, простий у використанні і настільки добре спроектований, що його реальна цінність навіть не очевидна з першого погляду. Він дає вам щось додаткове як у функціональності, так і в формі кожен раз, коли ви його використовуєте, і це додає радості у ваше життя ». Ульф Бістедт, засновник компанії.

Показати повністю