0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Порцеляновий посуд Revol

Revol

Франція

Бренд Revol родом з Франції — країни, що знається на приготуванні та є законодавцем кулінарної моди. Найнезвичайніший, функціональний, якісний і довговічний порцеляновий посуд — це, звичайно, Revol. Вироби цього бренду представлені у всіх країнах світу і очолюють топи продажів. Посуд Revol є улюбленим інструментом в руках французьких шеф-кухарів, відомих своєю педантичністю і вередливістю у виборі кухонного приладдя.

Revol — підприємство сімейного типу, засноване в 1789 році. Вже понад 225 років компанія займається виготовленням жароміцного посуду з порцеляни, досягнувши в цій справі найвищої майстерності. Успіх компанії полягає у використанні секретної порцелянової суміші. Фарфор Revol включає в себе глину, кварц, польовий шпат і найчистішу на планеті білу глину — каолін. Присутність шкідливого для здоров'я кадмію і свинцю — виключено! Екологічно чистий барвник додається в сировину відразу, а нанесена на готовий виріб глазур лише підкреслює соковитість і насиченість кольорів. Головна особливість жароміцної порцеляни Revol — відсутність навіть найдрібніших пір в структурі матеріалу. На відміну від звичайної кераміки, посуд Revol не абсорбує жир і запахи, а також є повністю антибактеріальним.

В асортименті Revol: каструлі і таджини; шикарні блюда і форми для запікання; незвичайні тарілки, чашки, склянки найхимерніших форм; крихітні рибниці, каструльки, мисочки, що не перевищують розміри дитячої долоні; а також кокотниці, підноси і багато іншого. Посуд Revol ще і шалено красивий і може використовуватися не тільки для приготування кулінарних шедеврів, а й для їх ефектної подачі до столу.

Показати повністю