0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Simplehuman

Аксесуари для комфортного життя

Simplehuman

Великобританія

Повсякденне життя має всі можливості для поліпшення ─ це основне мислення компанії Simplehuman ще з 2000 року, відтоді як її було засновано. Місія: принести високопродуктивні інновації в основні та важливі завдання побуту. Simplehuman називає свої продукти інструментами для ефективного життя!

Компанія приносить інновації, орієнтовані на продуктивність у щоденну рутину. Завдяки новим технологіям, ретельному проєктуванню та прагненню до вдосконалення, знаходить нові та кращі способи виконання основних, але важливих повсякденних завдань. 

Simplehuman не тільки застосовує останні інновації в технологіях і матеріалах, але також не зупиняється на досягнутому, постійно вдосконалюючись. Ретельно підходить до кожного матеріалу і кожної деталі оздоблення товарів для дому. Піддає свої продукти ретельному тестуванню, щоб переконатися, що вони матимуть вигляд і працюватимуть як нові протягом багатьох років щоденного використання.

Бренд розуміє: все, що він виробляє, впливає на навколишнє середовище, тому виробляє тільки ті продукти, які дійсно потрібні людям і цінуються щодня протягом багатьох років. Їхня мета ─ покращувати життя, а не годувати сміттєзвалища. Simplehuman постійно шукає способи використання менше ресурсів без шкоди для якості продукції, створюючи товари для перероблення, компостування та повторного використання.

Показати повністю