0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Кухонні аксесуари Westmark

Westmark

Німеччина

Німецький бренд Westmark – лідер європейського ринку серед виробників високоякісних оригінальних кухонних аксесуарів. Заснована компанія була в 1923 році підприємцем Карлом-Вальтером Шульте. Сьогодні практична і простий посуд із пластику й нержавіючої сталі виробляється виключно в Німеччині, на заводі в місті Леннештадт-Елспе (Lennestadt-Elspe).

Для своїх кухонних пристосувань компанія Westmark використовує тільки високоякісні матеріали, які відповідають всім нормам і стандартам безпеки: нержавіючу сталь, термостійкий пластик, алюміній, скловолокно тощо Виробництво повністю автоматизовано, а його якість контролюється на кожному етапі. Вся продукція Westmark володіє дивовижною міцністю, оригінальним і простим дизайном, а також чудовими експлуатаційними властивостями.

Серед кухонних гаджетів, що випускаються Westmark, є пристосування самого різного призначення: від щипців для видалення кісточок, ножів для сиру, різноманіття ножів для очищення і яйцерізок до терок, часничниць і інвентарю бармена. Асортимент вкрай широкий, а головне – незвичайний і дуже зручний у використанні та догляді.

Показати повністю
loader
Усі товари Westmark
47 товарів
Westmark
1 330 грн
Є в наявності
loader
Показати ще