0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Букенди Zuny

Zuny

Тайвань

Zuny - це бренд, що спеціалізується на створенні унікального домашнього декору. В основі їхньої продукції - нестандартні, кумедні, милі та функціональні звірі, зроблені із синтетичної шкіри. Представивши свою класичну колекцію букендов і стопперів для дверей, вони набули широкої популярності в усьому світі. Zuny творчо підходять до створення затишної, неповторної атмосфери для вашого житла за допомогою нестандартного декору.

Zuny - це бренд для тих, хто не боїться експериментувати. Хто хоче привнести у свій інтер'єр трохи дитячої невимушеності й чарівності, екзотики та неповторного шарму. Завдяки важким матеріалами, аксесуари від Zuny відмінно підтримуватимуть ваші книги, папери, сторінки книг і блокнотів, або навіть підпиратимуть двері, залишаючись при цьому стильним і нестандартним доповненням до інтер'єру.

Zuny - це особлива, неповторна естетика. Це бренд, який дотримується власної філософії та строгих переконань у тому, якими саме повинні бути сучасні аксесуари для інтер'єру, яким знакам якості та стилю вони повинні відповідати.

Показати повністю