0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Порцеляновий посуд Aida

Aida

Данія

Білосніжний брендовий фарфор Aida - традиційний елемент сервірування в Данії. Але так було не завжди. У повоєнні роки фарфор не мав попиту. Однак Анга Івесен (Ancher Iversen) побачив в цьому перевагу. Він придумав випускати посуд, сировиною для якої служили надлишки від виробництва сувенірних чашок. У 1953 році цей спритний підприємець заснував компанію з виробництва фарфорового посуду. З роками його бізнес розвивався і розширювався, асортимент доповнився безліччю виробів з високоякісного скла. Сьогодні, як і 60 років тому, данці незмінно сервірують стіл посудом від компанії Aida.

Головна родзинка бренд Аida - елегантність. Класичний і лаконічний дизайн фарфорового посуду і предметів сервування Aida вишукано доповнить будь-який інтер'єр і завжди виглядатиме стильно і ненав'язливо. Еталонна якість і довговічність данського посуду в поєднанні з простотою і зручністю використання високо цінується у всьому світі.

Всі товари від компанії Aida створюються з урахуванням потреб кожної родини. В асортименті цього бренду елегантні чашки та стакани з порцеляни, всілякі тарілки й блюдця, а також інші предмети сервування. Посуд від компанії Aida підійде як для щоденного використання, так і для особливого випадку, коли хочеться створити неповторну атмосферу комфорту і затишку за столом.

Показати повністю
loader
Усі товари Aida
134 товари
Показати ще