0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Сковороди Scanpan

Scanpan

Данія

SCANPAN — це сімейний бізнес з багаторічною історією, усталеними традиціями і власною філософією. Штаб-квартира компанії знаходиться в Данії і звідти експортується в понад 50 країн у всьому світі. SCANPAN — один з провідних світових виробників сковорідок і кухонного посуду, чиї вироби не тільки не містять шкідливих речовин, але і відрізняються неперевершеною данською якістю продукції.

Компанія SCANPAN, залишаючись глибоко прив'язаною до традицій, використовує сучасні інноваційні методи виробництва, створюючи довговічні і функціональні вироби витонченого дизайну, які відмінно підійдуть для будь-якої сучасної кухні. Постійні дослідження та впровадження новітніх розробок є невід'ємною частиною бізнесу SCANPAN. Данський бренд з гордістю заявляє, що очолює інновації і технології, які дозволяють виробляти продукцію виняткової якості, яку цінують покупці в усьому світі. SCANPAN — це турбота про кожного клієнта.

З 1956 року продукція SCANPAN з литою алюмінієвою обробкою і запатентованою керамічною поверхнею з вкрапленнями титану є основою виробництва кухонного посуду. Всі вироби створюються на спеціальній фабриці в Данії і проходять ретельний контроль якості і безліч «стрес-тестів». Купуючи сковороди SCANPAN ви можете бути впевнені, що будете користуватися тільки найкращим посудом.

Показати повністю
loader
Усі товари Scanpan
69 товарів
Показати ще