0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Відпарювачі SteamOne

SteamOne

Олів'є та Девід Габісон, родом із Франції, спочатку були виробниками готового одягу. Одного разу, будучи на показі в США, вони відкрили для себе відпарювач: вертикальний прасувальний інструмент, який був одночасно цікавим та ефективним. Повернувшись до Парижа, дизайнери вирішили імпортувати кілька відпарювачів для одягу. Дуже швидко почали надходити замовлення, тому два спеціалісти з моди вирішили відкласти убік свій поточний бізнес і повністю присвятити себе маркетингу відпарювачів для одягу.

SteamOne – перша в Європі торгова марка професійних відпарювачів для одягу. Заснована у 2010 році. Дуже швидко ця марка обладнала майже всі магазини готового одягу. Спираючись на свій успіх із професіоналами, SteamOne вийшла на споживчий ринок, пропонуючи всім високопродуктивні продукти для професійного результату вдома.
В даний час бренд продається більш ніж 1500 торгових точках по всій Європі.

SteamOne призначений для всіх, для кого прасування - нестерпна робота, але кому потрібно, щоб їхній одяг виглядав бездоганно щодня. Це союзник усіх модниць! Відпарювачі незамінні для тих, хто дбає про свій гардероб. Це ключовий аксесуар для розгладження щільних чи тендітних речей, таких як костюми чи спідниці зі складками. Він також розроблений для збереження делікатних тканин, таких як шовк або муслін, і для всіх складних матеріалів: топів з паєтками, вишитих сорочок, флока, паєток... SteamOne зберігає волокна і допоможе вашому улюбленому одязі довше виглядати чудово.

Показати повністю
loader
Усі товари SteamOne
22 товари
Новинка

Онлайн каталог PROMENU: Машинка для видалення ковтунців SteamOne HOME, чорний SteamOne RP10B
SteamOne
1 199 грн
Є в наявності
loader