0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Порцеляновий посуд Steelite

Steelite

Великобританія

Компанія Steelite (Стілайт) відома світу з 1983 року. До цього бренд був частиною знаменитого англійського холдингу Royal Doulton. Сьогодні все виробництво чудового фарфорового посуду Steelite зосереджено в Англії, в невеликому містечку Сток-он-Трент. Steelite — це в першу чергу виробник професійного столового посуду, який став до 2000 року найбільшим у всій Великобританії.

Порцеляновий посуд Steelite відрізняє елегантна краса, висока незаперечна якість, практичність, міцність і довговічність. Різноманітність незвичайних форм посуду Стілайт, відтінків глазурі, несподіваних візерунків і текстурних ефектів вражає і підкуповує. При виробництві англійського посуду Steelite використовується лише найякісніша сировина, поверхня посуду повністю покривається глазур'ю. Подвійний випал надає виробам Steelite небувалу міцність, а також стійкий «імунітет» до відколів і подряпин на поверхні. Компанія надає довічну гарантію на відколи країв!

Два найширших напрямки для сфери HoReCa — це Performance і Distinction, а одна з найбільш незвичайних і запам'ятних — серія Craft. Лінія посуду Craft з соковитою і яскравою глазур'ю і несподіваними текстурними візерунками буде чудово виглядати як в ресторані, так і в інтер'єрі домашньої їдальні.

Весь асортимент ви можете побачити і купити в інтернет-магазині ProMenu або в роздрібних точках нашої мережі по Україні.

Показати повністю
loader
Усі товари Steelite
158 товарів
Показати ще