0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Кухонна техніка Graef

Graef

Німеччина

Бренд Graef – німецький виробник високоякісної, стильної та зручної дрібної побутової техніки для сніданків. Заснована компанія була в 1921 році, але світова популярність до бренду прийшла набагато пізніше, коли світ побачив перший слайсер Graef – високотехнологічне, надзвичайно точний і надійний пристрій для нарізки ідеальних скибочок сиру, ковбаси, хліба та інших продуктів.

Компанія Graef і сьогодні асоціюється в першу чергу з виробництвом побутових слайсерів. Знамениті « слайсери » Graef відрізняються габаритами, продуктивністю, способом нарізки, укладання і самозаточування, але всіх їх об'єднує одне – надійність, довговічність, продуманість деталей і сучасний лаконічний дизайн.

Кухонна техніка Graef – це не лише слайсери, сьогодні під цим брендом виготовляється широка лінійка дрібної побутової техніки для сніданку. В асортименті компанії: електрочайники з подвійними стінками та автоматичним регулюванням температури, стильні тостери з відділенням для булочок і функцією розморожування, автоматичні кавоварки та велика кількість іншої кухонної техніки, створеної, аби купити та насолоджуватися кожним приготованим сніданком.

Показати повністю
loader
Усі товари Graef
45 товарів