0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Кухонні ножі та аксесуари Wuesthof

Wuesthof

Німеччина

Німецька компанія Wüsthof - це легендарний виробник найякісніших, найгостріших кухонних ножів у світі. Бренд з 200-річною історією і неоціненним досвідом.

Джерела заснування компанії - у 1814 році, коли Іоган Абрахам Вюстхоф заснував невелику майстерню в німецькому місті Золінгені. Виробництво і зараз розташоване в цьому легендарному місці - «місті ножів». Сьогодні в Золінгені на величезній фабриці працює понад 300 спеціалістів, а також робототехніка, весь процес контролюється потужними комп'ютерами. Ножі Wüsthof і зараз так само якісні, як два століття тому, коли кожен виріб виковувався вмілим майстром вручну в невеликій німецькій кузні.

Ножі Wüsthof виготовляються з єдиного сплаву хром-молібден-ванадієвої сталі, що надає виробам особливу міцність, високу стійкість до корозії та окислення, блиск і відмінні різальні властивості. Нижня крайка лез заточується на фабриці вручну спеціальними точильними каменями та мусатами. З 2010 року компанія Wüsthof активно застосовує особливу технологію заточування ножів - PEtec (Precision Edge Technology), завдяки якій всі ножі вражають своєю гостротою, оптимальною геометрією крайкою леза та унікальними різальними властивостями.

В асортименті компанії представлені різні колекції кухонних ножів, блоки для ножів та інші супутні аксесуари. Для кожної категорії продуктів, певної «подрібнювальної» та «різальної» функції створений індивідуальний ніж з особливою, спеціально розробленою конфігурацією леза. Щорічно компанія випускає понад 2 мільйони виробів найвищої якості.

Показати повністю
loader
Усі товари Wuesthof
137 товарів
-25%

Онлайн каталог PROMENU: Ніж для стейка Wuesthof GOURMET, довжина 12 см  1035046412
Wuesthof
1 072 грн
1 429 грн
Є в наявності
loader
Показати ще