0 (800) 402 204
Графік роботи
Графік роботи колл-центру 0 (800) 402 204
ПН – ПТ
з 09:00 до 19:00
СБ – НД
з 10:00 до 17:00

Елегантні столові прибори Robert Welch

Robert Welch

Великобританія

Історія торгової марки Robert Welch бере початок в 1955 році, коли звичайний випускник Королівського Коледжу Мистецтв у Лондоні Роберт Уелш відкрив свою студію в невеличкій кімнатці в Чиппинг Камбден. Всього за 10 років діяльності йому вдалося досягти неймовірних вершин у своїй справі та відзначалися званням Придворного дизайнера. Після смерті Роберта сімейну справу продовжили його діти: Вільям, Руперт і дочка Елліс.

Всього за шість десятиліть існування торговельної марки Robert Welch керівникам фірми вдалося значно розширити виробництво. Крокуючи в ногу з часом, вони постійно вдосконалювали всі технології. У підсумку команда дизайнерів Robert Welch створила і випустила близько трьох з половиною тисяч виробів. Серед них — ножі, столові прилади та інші предмети сервування, кожен з яких унікальний у своєму роді. Столові набори Robert Welch неодноразово вшановувалися нагородами на профільних виставках і форумах. Дизайн всіх виробів запатентований, справжність підтверджує оригінальне клеймо в вигляді підпису самого Роберта.

Для виготовлення продукції Robert Welch використовується спеціально розроблена, високоякісна нержавіюча сталь. При цьому конкретний тип сплаву залежить від сфери його використання. Наприклад, для виготовлення лез ножів застосовується спеціально загартована нержавіюча сталь, а для виготовлення ложок — так звана медична сталь 18/10. До кожного з виробів майстра команди Robert Welch підходять з особливою відповідальністю. В ході виготовлення все без винятку столові прилади проходять безліч технологічних операцій. Наприклад, ніж піддається 24 різним технологічним процесам, виделка — 35, а ложка — 32.

Унікальність, вишуканий дизайн, бездоганна якість і дивовижна функціональність продукції Robert Welch відомі у всіх країнах. Ці столові прилади напрочуд вдало поєднують витонченість, красу ліній з ідеальним балансом і вагою. Майстри компанії уважно стежать за всіма інноваціями та разом з тим віддають належне і традиціям минулого. Саме тому столові прилади цієї торгової марки одночасно приємні для очей і надзвичайно зручні у використанні. Завдяки цим особливим властивостям вироби торгової марки Robert Welch є в арсеналі багатьох шеф-кухарів, а столові прилади часто використовуються при сервіруванні столів на найбільш важливих святкових і офіційних зустрічах у всьому світі.

Показати повністю
loader
Усі товари Robert Welch
12 товарів