3 способи сервірування столу
Якщо перед вами стоїть завдання організувати бебі-шауер любій подрузі чи святковий обід, але ви не знаєте правил сервірування — не біда! Ми зібрали підказки для різних ситуацій з докладними інструкціями.
- серветка
- обідня виделка
- обідня тарілка
- обідній ніж
- столова ложка
- келих для води
Для повсякденних випадків сервірування найпростіше. До сніданку замість води подайте сік, а трохи правіше від нього поставте блюдце і чашку. Зверху над тарілкою розмістіть підставку для яйця. Навіть просту домашню трапезу можна прикрасити підставками і серветками.
- серветка
- обідня виделка
- обідня тарілка
- тарілка для салату
- супова тарілка
- обідній ніж
- столова ложка
- келих для води
- келих для вина
Сервірування у форматі casual підійде для святкового обіду з кількох страв. Пам’ятайте, що келихи мають відповідати вину, яке ви питимете.
- пиріжкова тарілка (для хліба і масла)
- ніж для масла
- серветка
- виделка для морепродуктів (холодних закусок)
- виделка для м’яса і салатів (основних страв)
- підставна тарілка
- супова тарілка
- обідній ніж
- столова ложка
- десертна ложка (і/або десертна виделка)
- келих для води
- келих для червоного вина
- келих для білого вина
- сільниця
- картка з іменем гостя
- перечниця
Класичне або бенкетне сервірування — для урочистих випадків. Почніть з ідеальної скатертини, підберіть посуд, прикрасьте стіл квітами і декором. Велику роль тут може зіграти кольорове рішення.
А можливо, вам до душі скандинавський мінімалізм? Здивуйте гостей предметами з натурального дерева і глини. Для такого сервірування найкраще підійдуть аксесуари сірого, бежевого, кремового, чорного і білого кольорів.